Jak wygląda założenie szwu w ciąży?

Witam mam pytanie. Otóż jestem w 16 tygodniu ciąży w dniu 23.09 wypadł mi czop śluzowy natychmiast skontaktowalam się z lekarzem przypisano mi Luteine dopochwowa 3 razy na dobę co 8 godzin szynka macicy ma długość 4.78 cm A ujście przy dziecku (tam w górze wewnętrzne) 0.53 cm do 5.10 mam przyjmować luteine potem jeśli poprawy nie będzie (1 pytanie jakiej poprawy mam się spodziewać) mam mieć założony szew wewnętrzny jak on wygląda jak wygląda zabieg? Jak to potem jest przy porodzie? Dodam że mam 3 dzieci i ciężko mi po prostu leżeć i się nie ruszać bardzo proszę powiedzieć powiedzieć mi jakie mam szansę na donoszenie ciąży do choćby 28 tyg czy może jest szansa że dotrzymam do końca czego się wystrzegać kategorycznie? Dzieci mam w wieku 8 , 6 i 1.5 roku Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Szew szyjkowy zakłada się w gab. ginekologicznym, jest to krótki zabieg. Niestety musi Pani leżeć aby donosić ciążę, jeżeli szyjka się skraca i rozwiera już na tym etapie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.