Jak wyglądają badania na płodność?

Witam. Jakie mniej wiecej badania nalezy wykonac, zeby sprawdzic, czy kobieta jest płodna? Ze nic nie stoi na przeszkodzie na drodze, zeby została mama? Pomijam regularne miesiaczki, cykle owulacyjne, prawidłowy śluz. Mnie chodzi o wykonanie jakis laboratoryjnych badan

Diagnostykę w kierunku ewentualnej niepłodności przeprowadza się po roku starania się o dziecko przez parę. Jeśli stara się Pani o dziecko od ponad roku to należy zgłosić się do ginekologa aby zaplanował diagnostykę- m.in. hormonalną.