Jak wyglądają martwe owsiki?

Prosze o odpowiedz na pytanie jak wyglądają martwe owsiki, czy sa to czarne nitki ?Znajduje takie czarne włókna na bieliźnie, a kuracje na owsiki przeprowadzałam juz 3 razy, wszystko gotuje w 95•, codziennie wycieram kurze na mokro, zmieniam pościel co tydzień, dwa razy dziennie sie kapie a te czarne nitki nadal sa, może mam juz jakieś paranoje, albo może to coś innego... prosze o odpowiedz :(

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Czarne kropeczki moga być jajami , niteczki to martwe owsiki. Kurację muszą przeprowadzić wszyscy mieszkający z Panią.