Jak wyjąć prezerwatywę z pochwy partnerki?

Podczas stosunku zsunęła się nam prezerwatywa. Nie poczułem tego i najprawdopodobniej mój członek popchnął ją dalej. W jaki sposób można ją usunąć z pochwy mojej partnerki? Nie miałem orgazmu. Proszę o pomoc jak pozbyć się ciała obcego z mojej partnerki? Z góry dziękuję za podpowiedzi.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Zsunięcie prezerwatywy może wiązać się z jej pozostaniem w świetle pochwy.
Jeśli prezerwatywa została przemieszczona do środka w ten sposób, że jest niewidoczna bez pomocy wziernika wówczas konieczna jest pomoc ginekologa w celu usunięcia jej z dróg rodnych. Wszelkie siłowe próby mogą wiązać się z podrażnieniem śluzówki i ewentualnym stanem zapalnym.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl