Jak wyjść z depresji po zdradzie męża?

Nie radzę sobie po zdradzie męża:( on wie o wszystkim... mamy plan naprawczy, staram się o niego z całych sił, ale jest ciężko - raz mówi, że mnie kocha, raz, że nie chce ze mną być. Jesteśmy małżeństwem na odległość z racji wykonywanej przez męża pracy, co dodatkowo utrudnia naprawę, bo nie ma go codziennie na miejscu, by udowodnić skruchę, żal i starać się na milion procent. Co robić? Sinusoida uczuć ogromna:(

W sytuacji zdrady i odbudowywanie zaufania, więzi i relacji małżeńskiej najbardziej skuteczną i dającą najszybsze efekty jest psychoterapia par i małżeństw. Można z niej także skorzystać online (niektóre gabinety pracują w ten sposób), co stanowiłoby znaczące ułatwienie w Państwa sytuacji.

Witam, rozumiem że trudno jest Pani poradzić sobie z sytuacją zdrady. Najlepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z terapii dla par lub terapii indywidualnej, jeżeli trudno jest ze względu na odległość skorzystać ze spotkań razem. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam,

W przypadku sytuacji zdrady w małżeństwie skuteczne efekty daje terapia małżeńska, terapia par. W zależności do nurtu terapeutycznego, takie terapie nastawione są na konkretny cel i Państwa potrzeby, stąd nie są rozciągnięte w czasie. Warto skorzystać z tej opcji, zwłaszcza, jeśli mają Państwo motywację do zmiany swojego życia - "naprawienia sytuacji".

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek