Jak wyjść z heroiny?

Jestem 33-letnią kobietą, od pół roku palę heroinę, zaczęło się niewinnie, chciałam pomóc wyjść mojemu chłopakowi, który jest uzależniony od kilku lat, z czasem spróbowałam sama, na początku tylko trochę, potem więcej i więcej. Obecnie palę ok. 1 do 2 ćwiar dziennie. Mam 14-letnią córkę, którą wychowuję sama i ma tylko mnie, a ja nie mam nikogo. Z chłopakiem się rozstałam, bo wiem, że razem to na pewno nie rzucimy. Błagam, pomóżcie. Próbowałam rzucić, wytrzymywałam 2-3 dni, ale zejście jest koszmarne, nie do wytrzymania, nie wiem już co robić, mam myśli samobójcze, powstrzymuje mnie jedynie świadomość, co stanie się z moim dzieckiem. Błagam, pomocy! Proszę, pomóżcie!

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Wyjście z heroiny jest trudne, ale możliwe. Samej trudno jednak będzie Pani sobie poradzić- potrzebuje Pani wsparcia i fachowej pomocy.
Potrzebne informacje na temat możliwości leczenia może Pani znaleźć w internecie.

Obniżenie nastroju, poczucie beznadziei i mysli samobójcze mogą wskazywać na depresję - proszę skorzystać z wizyty psychiatry, najlepiej w ramach poradni leczenia uzależnień.

Serdcznie pozdrawiam.