Jak wyjść z toksycznego związku?

Witam, mam męża tyrana i psychopatę i ja tez sie stałam taka jak on i boje sie co jeszcze możemy sobie zrobić ( a wykrecamy sobie palce, Bijemy sie wyzywamy . Chyba chce juz to zakonczyc chociaz z przyczyn finannsowych wolalabym nie... chodzi o kredyt. Ale mam corke I musze sie zabezpieczyc zeby mi corki nie zabral.. chodzi mi o to Co musZe zalatwic np. Jak zalatwic to zeby corka byla Przy mnie na stale np gdybym sie wyprowadzila z domu zebym nie byla posadzina o porwanie rodzicielskie

Dzień Dobry Pani,

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pani dla siebie i swojej Córki rozwiązania (tak) uwikłanej/toksycznej relacji małżeńskiej.
I nie chce już godzić się na przemocową relację, w której świadkiem
bywa Państwa Córka...

Proszę już nie czekać, już dzisiaj! może Pani skontaktować się
z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123 aktywnym codziennie w godz. 14.00-22.00 gdzie uzyska Pani potrzebne wskazówki, wsparcie oraz specjalistyczną pomoc - po rozpoznaniu (na bieżąco) Pani sytuacji rodzinnej.

Zachęcam Panią by nie pozostawać samej w tej sytuacji, z tą sytuacją, proszę skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego, celem wsparcia psychologicznego/psychoterapeutycznego (również dla Córki) by nabyła Pani umiejętności radzenia sobie w konfliktowej sytuacji z Mężem, do czasu sfinalizowania formalności.

Do rozważenia sięgnięcie po specjalistyczne wsparcie do instytucji MOPS-u w miejscu zamieszkania.

Zasługuje Pani wraz z Córką na godne życie bez lęku...

Wspieram Panią mentalnie, życząc odwagi i pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605