Jak wyleczyć ból z prawej strony pod brzuchem?

Witam mam straszny ból z prawej strony pod brzuchem i wchodząca na pachwwe myślałem że to wyrostek ale wzięli krew , mocz i usg i wykluczyli , mam zaparcia od 5 dni , myślałem że to przepuklina ale dotykali mnie i też powiedzieli że to nie to , mówią że to zwykła nie strawnosc Bo zjadłem kfc i zaczął się ból brzucha a potem biegunka i następnego dnia już ból z prawej strony brzucha i teraz boli tam i niżej pod brzuchem i prawe jądro, co to może być bardzo się boję, mieszkam w uk

Bez bezpośredniego badania nie wyjaśnię czym są spowodowane dolegliwości, nie wyjaśnię ich przyczyny. Jeśli USG i badania laboratoryjne są w normie to w takich bólach podbrzusza trzeba rozważyć wykonanie kolonoskopii. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.