Jak wyleczyć bóle w lędźwiach?

Od Grudnia zeszlego roku mam bole w ledzwiach. W Grudniu bylam z tego powodu w szpitalu (dodam ze obecnie mieszkam w Glasgow) jako ze mialam goraczke 38 stopni I podwyzszone CRP. W szpitalu mialam takze zrobiony wymazu bakteriologiczny jako ze mialam zoltawa w pistaci glutow wydzieline z pochwy. Powiedziano mi ze mam bakterie i dano mi na to globulke. Po wyjsciu ze szpitala pojechalam do Polski I mialam robione usg pochwy I cytologie kompleksowa z DNA HPV. Cytologia oprocz nielicznych komorek HPV 31,33, 35, 39, 45, 51,52,56,58,59,66,68 byla dobre badania ish tez. Od zeszlego miesiaca zolte uplawy wrocily a dodatkowo tydzien przed okresem i pare dni po mam brazowa wydzieline z pochwy, bol ledzwi tez sie utrzymuje nievwiem co mam robic powtozyc cytologie I usg?

Lek. Michał Lenard

Możliwe, że cierpi Pani na zapalenie narządów miednicy mniejszej. Konieczna będzie ponowna wizyta u ginekologa, który zleci dodatkowe badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!