Jak wyleczyć bruksizm?

Dzień dobry Mam bruksizm. Czy da się temu jakoś zapobiec bez wielkich kosztów (gdzyż nie stać mnie na to)? A od kilku dni koszmarny ból zębów jest już nie do wytrzymania. Pozdrawiam

Odpowiednio dopasowana szyna relaksacyjna powinna rozwiązać problem. Ważna jest odpowiednia diagnostyka i uzupełnienie wszelkich braków zębowych jeśli takie występują.