Jak wyleczyć chondromalację rzepki?

mam chondromalacje rzepki tak mi wyszlo na usg . Chcialabym sie dowiedzic jak wyleczyc ta chorobe jkie noweczesne metody zeby ta chorobe zlikwidowac . Moj lekarz dal mi cwiczenia laser oud i jonoforeze . Rechabilitant powiedzial ze to nie jest uleczalna choroba ale mu dokonca nie wierze . Prosze o jakies konkretne wyjasnienie co mam zrobic by nie poglebila sie choroba

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza ortopedy i kierowac się jego zaleceniami