Jak wyleczyć ciemną plamkę na jedynce?

Mam na 1 górnej plamkę przypominającą plamę prochnicową. W dzieciństwie stało się to gdy upadlam i uderzyłam w szafkę. Czy można coś tym zrobić by nie było widać tej plamki? Boję się żeby stomatolog to ruszał bo jeśli pójdzie coś nie tak to będzie wszystko widać bo jest to jedynka.

Spokojnie. Jeśli jest to powierzchowna zmiana to ciężko będzie coś zepsuć. Wystarczy lekko zeszlifować i nałożyć szkliwny odcień kompozytu, który zleje się z kolorem zęba i wypolerować zwracając uwagę na naturalną rzeźbę powierzchni zęba. Zawsze można poprosić o dopasowanie do drugiej jedynki. Pozdrawiam