Jak wyleczyć czyraka domowymi sposobami?

Dzień dobry. Od 3 dni dręczy mnie czyrak (myślę ,że to czyrak) Jest on czerwony na samej górze jest zaschnięty. Guz jest umiejscowiony na lewym pośladku i strasznie boli. Chciałabym go wyleczyć domowymi sposobami. Proszę o szybką odpowiedź :) Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim należy wykluczyć inne przyczyny. Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego lub sor.