Jak wyleczyć enterococcus faecium szczep hlar, e.Coli, ziarniaki i brak pałeczek kwasu mlekowego?

Prosze o pomoc! Wykonano u mnie posiew z dróg rodnych wykazał on obecność: enterococcus faecium szczep hlar,e coli,ziarniaki,i brak pałeczek kwasu mlekowego. Mam też nadzerke. To co mam zapisywane działa tylko chwile później jest to samo tzn ciągły piękący ból w drogach rodnych. Nie da sie z tym już życ i nikt nie potrafi mi pomóc bardzo prosze o jakąkolwiek rade;-) załamuje juz rece

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli był wykonany wymaz i oznaczenie obecności bakterii to czy było wykonane badanie antybiogramu? Konieczne jest w łączenie celowane go leczenia przeciwbakteryjne go