Jak wyleczyć fetysz "rogacza"?

Witam. Przeczesuję internet szukając wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, czy można wyleczyć fetysz "rogacza". Podczas kochania się z dziewczyną wyobrażam sobie ją z innymi, skąpo ubraną, puszczalską. Na myśl o tym "to i owo" mi twardnieje i gdy jestem rozpalony strasznie mnie to podnieca. Na szczęście na chłodno brzydzę się tego i chcę się tego wyleczyć, to niszczy mi życie i psychikę. Masturbacja też odbywa się głównie przy tej tematyce, nawet po dłuższej przerwie. Mam tak od wielu lat, a filmów porno oglądam mało i rzadko. Czy da się pozbyć tego obrzydliwego fetyszu?

Dzień dobry!

Preferencje seksualne, fetysze itp. są raczej stałe w ciągu życia. Nie istnieją proste metody zmiany ich kierunku. Nie mniej jednak psychoterapia może pomóc w zrozumieniu przyczyn i mechanizmów akurat takich Pana preferencji, próbować je modyfikować lub w większym stopniu tolerować, akceptować.

Pozdrawiam!