Jak wyleczyć grzybicę paznokci stóp?

Na dużych palcach u stóp pojawiła mi się grzybica, paznokcie mocno zgrubiały, zmieniły kolor na żółto brązowy kolor i lekko zaczęły się zakręcać i wrastać w ciało co sprawia wielki ból.Czy jeżeli wraze wzrostem paznokci będę wycinała zakażona część paznokcia i smarowała clotrimazolum to pomoże? Czy paznokieć odzyska swój kształt sprzed choroby?

Lek. Michał Lenard

O sposobie leczenia powinien zdecydować lekarz po zbadaniu Pani. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który skieruje Panią do specjalisty. Pozdrawiam!