Jak wyleczyć kaszel suchy, gorączkę i ból kości?

Witam , choruje na grypę od czwartku . Objawy to kaszel suchy , gorączka , straszliwy ból kości.poszlam do lekarza. Od piątku biorę antybiotyk "tamiflu" i Ibuprom max na zbicie gorączki. Dziś jest poniedziałek a mi nie mija gorączka , co prawda jest mniejsza ale jest . I do tej pory bolą mnie straszliwie kości . Czy powinnam się udać znowu do lekarza ? Czy objawy ustąpią ?

Lek. Paweł Szadkowski

Przyjmuje Pani odpowiednie leczenie. Przy infekcji wirusowej objawy mogą się utrzymywać dość długo. Jeśli gorączka nie będzie już wzrastać, nie ma potrzeby kolejnej wizyty.