Jak wyleczyć koszmary senne?

Mam koszmary senne. Widzę osoby które stoją nade mną lub w przedpokoku. Budzę się z krzykiem i przerażeniem. Jak mogę sobie pomóc?

Dzień dobry, warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą jeżeli nie widzi Pani związku koszmarów np z jakimiś wydarzeniami życiowymi, z którymi np obecnie się Pani mierzy. Czasami farmakoterapia jest konieczna, żeby mogła się Pani wyciszyć i spać spokojnie. Koszmary też nie pozwalają się Pani wyspać , a to tylko może nasilać problem.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Tak nie musi być!

Zachęcałbym Panią, by nie czekać.
Zaprezentowane przez Panią symptomy wymagają osobistej Pani konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu albo w Poradni Zdrowia psychicznego, celem dotarcia do przyczyny niepokojących Panią snów.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com