Jak wyleczyć leki u dziecka?

Od 3miesiecy 6latek się boi zostać sam w pokoju, łazienka, nieraz bawi się sam w pokoju i do nas przebiegnie taki przestraszony jak coś stuknięcie piknie to pyta co to było ja widzę że się boi ale nie chce o tym mówić widzę że obserwuje bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i ma takie jak mu pomóc jaka przyczyna może być neurologiczne jednym słowem mam leki i jakieś wyobrarzenia o których nie mówi i to ukrywa

Dzień dobry, trudno bez wywiadu z rodzicami i badaniu diagnostycznym dziecka określić przyczyny jego zachowań i lęków. Warto zarejestrować się do psychologa dziecięcego. Niestety lęki które nie są leczone mogą się nasilać. Wczesna wizyta u specjalista jest wstanie szybko wyeliminować problem.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam,
wskazana jest konsultacja w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej lub u psychologa dziecięcego.
Pozdrawiam serdecznie