Jak wyleczyć mięśniaki, HPV i torbiel na jajniku?

jak mogę wyleczyć mięśniaki, HPV, torbiel na jajniku nie chcę radykalnej operacji wycinania wszystkiego jak leci pomimo że mam 49 lat i nie mam zamiaru rodzić dzieci ale boję się takiej operacji przeszłam kilka i miało być dobrze a nie jest .Czytam w prasie ze są inne metody ale wolę zapytać specjalisty

Same rozpoznania nie są w stanie wyklarować jednego rozwiązania. Jeżeli nie zgadza się Pani z opinią ginekologa, proszę udać się do innego lekarza po kontropinię. Jeżeli kolejny specjalista potwierdzi konieczność usunięcia narządu rodnego, obawiam się, że Pani decyzja będzie tylko próbą igrania z losem. Osobiście zalecam rozwagę i ostrożność także w stosunku do swoich przekonań i wiedzy.