Jak wyleczyć mocne pieczenie w okolicach odbytu oraz warg sromowych mniejszych?

Witam. Od kilku dni oczuwam mocne pieczenie w okolicach odbytu oraz warg sromowych mniejszych. Dodatkowo pojawiły sie na nich rany, większość okrągła, z bialym środkiem. Jest do dosc problematyczne ponieważ uniemożliwia mi bezbolesne wyproznianie sie dlatego prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna wizyta u lekarza, najlepiej ginekologa, mogą pomóc nasiadowki z kory dębu