Jak wyleczyć nadmierną potliwość pod pachami?

Witam!nie wiem co mam zrobić?tak się strasznie poce pod pachami.Mam plamy na bluzkach i strasznie śmierdzi,uzywam teraz bloker w kulce z skały i nic nie pomaga co mam zrobic.??

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Można zastosować zabieg z użyciem botoxu lub ,,trwale" metody leczenia nadpotliwości pach jak Thermi Dry (wykorzystując fale radiowe) lub laserowe usuwanie nadpotliwości. Decyzję o wyborze odpowiedniego zabiegu powinna dokonać Pani wraz z lekarzem po przeanalizowaniu wszystkich plusów i minusów każdej z metod.

Pozdrawiam serdecznie.