Jak wyleczyć nogi po udarze mózgu?

W styczniu 2014 miałem udar mózgu ; ale szybko znalazłem sie na bloku udarowym i po 10 dniach wyszedłem ze szpitala .Praktycznie nie miałem pozostałosci ;chodziłem ;pracowałem . W czerwcu 2017 ponownie zachorowałem ; straciłem swiadomosc ;lezałem na OIM. Leczono mnie na serce; watrobę; stan mój był podobno krytyczny . nie znam sie ale profil serca miałem na 20%. w szpitalu lezałem ok 1/2 roku .Gdy zaczałem dochodzić do siebie miałem zwidy ,przywidzenia . Czułem tez ze lewa noga do kolana;stopa miała obrzek i nie mogłem na stopie stanąc . Nie mogłem tez podniesc stopy do góry ani na dół .I tak zostało . Chodze o kuli chodem kaczym .Co do serca; watroby czyje sie dobrze ;a ten profil mam powyzej 40% i tutaj nie narzekam. Pozostała mi tylko noga; stopa lewa. Nie moge tez jeździc samochodem ;poniewaz trudno mi nacisnąć sprzegło Mam wszyskie wypisy ze szpitali jak i swieze TK kregosłupa i rezonans głowy.Poszedłem do terapeuty z dyskietka TK ; on powiedział mi ze mam isc do neochirurga na operacje w kregosłupie; z kolei neochirurg powiedział ze mam zwyrodnieniowe zmiany ; ale to nie problem .Tak wogóle czuje sie dobrze. Prosze o pomoc ; gotowy jestem sie leczyc i przyjechac

Lek. Paweł Szadkowski

Wydaje mi się, że najlepszą pomoc otrzyma pan od lekarza rehabilitacji, który pomoże ocenić pana pełny stan kliniczny, ponieważ zaburzenia mogą mieć wiele składowych (kardiologiczne, neurologiczne i inne).