Jak wyleczyć ogromny problem ze zmarszczkami pod oczami i na czole?

Mam nie całe 18 i mam ogromny problem ze zmarszczkami pod oczami i na czole. Nie wiem jak temu zaradzić,jakich kosmetyków używać. Niestety najprawdopodobniej są to zmarszczki genetyczne, a nie nabyte gdyż posiadam je od kilku lat,ale w ostatnim czasie zauważyłam że zaczęły się one pogłębiać. A ze względu na mój młody wiek nie chce też ingerować w to żadnymi zabiegami medycyny estetycznej. Jeśli jest jakaś szansa na pozbycie się mojego kompleksu choć w minimalnym stopniu to bardzo proszę o pomoc w tym temacie.

Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz po obejrzeniu zmarszczek dobierze odpowiednią metodę ich leczenia. Na czole najczęściej stosuje się zabiegi z botoxem, pod oczy stosuje się zabiegi mezoterapii, kwas hiauronowy, light eyes.