Jak wyleczyć pieczenie i suchość pochwy?

Witam, Mam 22 lata i od kilku dni problem natury ginekologicznej. Odczuwam pieczenie i suchosc pochwy. Kiedy muszę oddać mocz natychmiast muszę biec do łazienki. Nie uniemożliwia mi to funkcjonowania ale jest uciążliwe. Dodam że jestem aktywna seksualnie. Miesiąc temu byłam u ginekologa i wszystko było wporzadku. Niestety ponownie nie mogę się udać póki co ponieważ przebywam na stałe zagranicą. Co powinnam zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Są różne preparaty dostępne w aptece bez recepty na właśnie tą przypadłość. Proszę się udać do apteki, a na pewno farmaceuta doradzi co zastosować. Jeśli jednak nie będzie efektu po zastosowaniu tych preparatów to radzę w tej sprawie ponownie skonsultować się bezpośrednio z ginekologiem.