Jak wyleczyć podejrzenie egzemy?

Dobry wieczór. od dziecka mam problemy skórne na dłoniach. szczególnie chodzi o palce. istnieje prawdopodobieństwo, że jest to egzema. prawdopodobieństwo, ponieważ dermatolog stwierdził, że tak wygląda. problem w tym, że maści jakie dostawałam działają w sposób odwrotny, niż powinny. swędzenie jest tak przerażające, że nie da się nawet spać. nie chciałabym już korzystać ze sterydów. czy można to definitywnie czymś wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Problemy tego typu niestety są ciężkie do wyleczenia. Niestety najlepszą metodą w Pani przypadku jest metoda prób i błędów. Ponieważ na rynku farmaceutycznym jest tyle preparatów, oraz a przede wszystkim tyle typów skóry, że każdy organizm może inaczej reagować. Pozdrawiam