Jak wyleczyć podskórne ropne krostki?

Witam. prawdopodobnie poprzez niedobor witamin jak I zly tryb zycia,nieregularny wrecz na skorze zaczely pojawiac sie podskurne ropne chrostki ktore z zewnatrz wygladaja jak biale babelki. W ostatnich dniach bardzo sie to nasililo. Staram sie zmienic swoja diete na pozywniejsza I dobrana w wyrzywa I owoce jednak problem nie znika. Nie mam problemow z wags. Mam 168 wzrostu I waze 58 kg. Nie wiem Co mam robic. Week 24 lata

Wdrożenie zmian względem swojego żywienia jest również bardzo istotne. Regularność, prawidłowa kompozycja posiłków i odpowiednie nawadnianie również przyczynia się do poprawy kondycji skóry.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)

Proszę ze swojej diety usunąć słodzone jogurty owocowe, słodzone napoje mleczne. Zostawić nabiał w małej ilości bez cukru czyli naturalny jogurt do sałatki czy twarożek z naturalnego twarogu. Oczywiście wszelka żywność przetworzona, frytki czy chrupki również nie są wskazane. Pozdrawiam i życzę, aby krostki zaczęły znikać.