Jak wyleczyć problem z wypróżnianiem i bóle pod żebrami?

Szukam pomocy bo juz nie mam sił psychicznie i fizycznie.Od kwietnia borykam się z bólem żołądka i po prawej stronie.w kwietniu było usg nie było kamieni,w czerwcu gastroskopia zapalenie żołądka cofanie żółci.biore leki proursan i dexilant.przez wakacje był spokój,teraz przyszedł wrzesień od nowa bol żołądka po prawej stronie pod zebrami mdłości problem z wypróżnianiem,ciągle zyje w stresie,boje się ze mam kamienie albo jakiegoś raka jajnika,co robić bo psychicznie siadam?

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
poza leczeniem wskazanych objawów, pomocna może być rozmowa z psychologiem. Taka osoba może Panią uspokoić, wesprzeć, ukierunkować proces terapeutyczny.
Powodzenia:)