Jak wyleczyć problemy z wypróżnieniem podczas karmienia piersią?

Mam 31 l. 3 m-ce temu urodzilam dziecko i karmię piersią.Od 3 tyg. mam problem z wyproznieniem-stolce są luzne,po każdym posiłku, odczuwam ból w okolicy odbytu po wyproznieniu. Dzis pojawila sie krew po zalatwieniu sie i byla to krew wymieszana z kalem. Czesto boli mnie w okolicy pępka i pod nim. Dodam, że od zawsze mialam problem z wyproznieniem w postaci zatwierdzenia. Je jadam tłustych, smażonych potraw. Od kiedy karmię nie zmienialam diety.

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, ja rownież karmię piersią, więc dobrze, że odczytałam to pytanie. Problemy z wypróżnianiem miałam od lat. Zmieniło się po włączeniu tłuszczu do jadlospisu. Proszę jeść jak najwiecej: awokado, oleju kokosowego, masła, dobrej jakości bardziej tłustych mięs np. wołowiny -> te wszystkie produkty będą baaaardzo dobre dla jakości mleka. Dziecka będzie lepiej odżywione, mleko bardziej tłuste, a Pani nie będą groziły niedobory oraz problemy z wypróżnianiem miną. I spokojnie, nie przytyje Pani od tego. Nie tyjemy od tłuszczu a od węglowodanów.
Dzisiaj lub jutro nagram film na YT na ten temat, więc proszę szukać pod hasłem: Kamila Ziemann dietetyk
Pozdrawiam
Kamila Ziemann
www.efektcentrum.pl
www.fb.com/Efekt.Centrum