Jak wyleczyć schodzący paznokieć?

Dużo biegam. Od kilku miesięcy zszedł mi paznokieć. Zszedł bezboleśnie. Teraz wyrósł, ale jest miękki i czarny. Nie boli, ale wygląda tak sobie. Czy istnieje jakiś sposób na doprowadzenie go do normalności?

Witam! W tej sytuacji najlepiej byłoby usunąć zmieniony paznokieć i poczekać aż odrośnie nowy. Powinna Pani zgłosić się do dermatologa który wdroży odpowiednie postępowanie.