Jak wyleczyć się z biseksualizmu?

Witam. Mam pytanie: Jak wyleczyć się z biseksualizmu? Chciałbym aby mnie interesowały tylko kobiety. Proszę o odpowiedz

Dzień dobry.

Orientacji seksualnej nie da się "wyleczyć". W przeszłości prowadzono, co prawda, tzw. "terapie" osób homoseksualnych, których główną funkcją było "zohydzenie" płci, do której ww. osoby odczuwały pociąg seksualny. Efektem takich działań była nie tyle zmiana orientacji, ile zaprzestanie odczuwania pociągu seksualnego do kogokolwiek.

Mówiąc inaczej: można "terapeutycznie" spowodować, że komuś np. przestaną smakować truskawki. Nie można jednak tą drogą sprawić, by ktoś, komu truskawki dotychczas nie smakowały, zaczął się nimi ze smakiem zajadać.

Pozdrawiam.

Nie jest to wykonalne. Orientacja seksualna to nie choroba, którą można wyleczyć przyjmując jakieś lekarstwa czy przechodząc terapię. Orientację się ma i koniec. Proponuję udać się Panu na konsultację z psychologiem, który pozwoli Panu zaakceptować siebie i swoją orientację taką, jaka ona jest.