Jak wyleczyć skutecznie infekcję ucha?

Walczę z infekcja prawego ucha. Zaczęło się on bólu szyi.Scan nic nie pokazał.Antybiotyki pomagają na krótko, krople i spray.Obecnie z tej samej strony od ucha bolą mnie plecy,miałam podejrzenia infekcji klatki piersiowej, ból z tyłu głowy, uszy jakby całe w wodzie, dziwny świst w uszach wieczorem,jakby hulający wiatr.Morfologia w normie, przeswietlenie klatki nic nie wykazało. Doszły straszne zawroty głowy.Skierowanie na cukier i do laryngologa. Czy to błędnik? Co jeszcze sprawdzić?

Takie objawy mogą być związane z nadmiernym napięciem mięśni barku i szyi które w dalszej swojej ciągłości doprowadziły do napięcia w obrębie klatki piersiowej i ramienia. Bóle uch, uczucie wypełnienia kanału słuchowego, zawroty głowy, bóle głowy nawet problemy z widzeniem mogą odpowiadać również napięciom w obrębie stawu skroniowo żuchwowego. Być może przechodziła Pani jakiś zabieg stomatologiczny który mógłby doprowadzić do nadmiernego przeciążenia tego stawu. Moja rada to znależź doświadczonego fizjoterapeutę.
Pozdrawiam

Starzy Damian
www.rebalance.pl