Jak wyleczyć skutecznie owsiki u 5-letniego dziecka?

Witam, moja 5 letnia córka ma stwierdzone owsiki. (były widoczne). Pani dr zaleciła jej 4 ml. pyrantelum (córka waży 18,6 kg. 1 raz i zaleciła kuracje dla nas. ok. Pani dr powiedziała że lek zabija robaki i mogą wychodzić do 2 dni. Po 12 godz. w stolcu nadal są widoczne żywe robaki. Czy jeszcze jeszcze się wstrzymqać czy podać jej coś mocniejszego. pani dr. zaleciła zentel jakby nie było poprawy. dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

proszę udać się do lekarza prowadzącego i kierować się jego zaleceniami.