Jak wyleczyć stan zapalny po operacji ginekologicznej z powodu raka?

Jestem po operacji ginekologicznej z powodu raka oraz po kolejnej operacji - transpozycja jajników, leczenie zakończone zostało radioterapią. Niestety mimo, że od leczenia minął prawie rok, ja borykam się ze stanem zapalnym całego organizmu. W czerwcu był pierwszy objaw. Od grudnia mam już ok co 2 tyg stan zapalny, który objawia się wysoką gorączką, dreszczami, łamaniem kości i bólem mięśni, mocnym osłabien

WArto zasięgnąć opinii zespołu leczącego chirurga i radioterapeuty. Przyczyn stanu o którym Pani pisze może być wiele i bez badania nie można nawet spekulować.