Jak wyleczyć swędzącą wysypkę?

Witam. Od ponad dwóch lat próbuje uporać się ze swedzaca wysypka na moim ciele. Zaczęło się od swedzenia w okolicy nadgarstkow. Krostki pojawiły się z tyłu ud,na karku na plecach na wewnętrznej stronie rak. Bolało i boli nadal. Szwedzi piecze i robią się rany. Na dłoniach bąbelki pękają i sączy się z nich coś. Byłam u wielu dernatologow i żaden nie pomógł. Byłam też na testach alergologicznych. Nie jestem uczulona na nic. Natomiast alergolog powiedział,że to już podchodzi pod zakażenie i żebym koniecznie zrobiła badania. Pomocy,co to może być??

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza dermatologa być może warto pobrać wycinek aby zbadać z czym.ma się do czynienia