Jak wyleczyć swędzenie łechtaczki?

Witam. Od 4 miesięcy zmagam się ze swędzeniem łechtaczki i jej okolic. Swędzenie jest takie od czasu do czasu zwykle nasilało się przed miesiączka. Nie towarzyszył ból przy załatwianiu się ani w środku, swędzi tylko na zewnątrz czasem przy wejściu do pochwy. Biorę probiotyk ginekologiczny, Coltrimazolum, wzięłam tez lek przeciw grzybiczy Flucofas i nie ma poprawy. Zaledwie dwa razy pojawiła się dużą biała gęsta wydzielina Proszę o porady, co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to z powodu suchości, sugeruję spróbować globulki z kwasem hialuronowym.
Pozdrawiam