Jak wyleczyć ten problem z utrzymaniem wzwodu?

Witam mam dylemat mam 23 lata i wyjezdzam za granice i chce jeszcze przed wyjazdem udać sie do lekarza prywatnie (żeby było szybciej) tylko nie wiem czy do urologa czy do seksuologa kto szybciej mi pomoze. Moj problem dotyczy problemow z utrzymaniem wzwodu mialem 3 partnerki i za kazdym razem jest to samo wzwód utrzymuje się kilka kilkanaście sekund pozniej penis opada tak samo mam podczas masturbacji. Problem ten mam od kiedy pamietam czyli tak mysle ze od 16 roku zycia. Kto bardziej mi pomoze?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest konsultacja i urologa i seksuologa . Sadze ze można znaleźć lekarza z obiema tymi specjalizacjami