Jak wyleczyć tiki nerwowe i problemy z poruszaniem się?

Witam. Mam tiki nerwowe i mój problem polega na poruszaniu gwałtownie głową w przód. Ostatnio tiki sie nasiliły, i jeśli robie tak częściej to poprostu trace ochote na rozmowe z kimkolwiem i uśmiechanie sie, czuje sie choćbym był po walce bokserskiej w której moja głowa nieźle oberwała.. Czy takie coś może być spowodowane tym, że mózg dostaje takich wstrząsów co jakiś czas przez gwałtowny ruch głową? Wydaje mi sie to troche niebezpieczne i jak można by to wyleczyć/pozbyć sie.

Witam
temat jest wielowątkowy i złożony i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. Polecam konsultacje u doświadczonego terapeuty, który pomoże dotrzeć do ukrytych przyczyn opisanych objawów oraz zastosować odpowiednie terapeutyczne technik,które spowodują jego ustąpienie .
Pozdrawiam
Anna Szyda