Jak wyleczyć torbiel na jajniku u córki?

Dzien dobry,u mojej corki 26 lat wykryto torbiela na jajniku wielkosci cytryny,czy to prawda ze musi przeczekac jeszcze dwa cykle az to peknie?bo z tego co wyczytalam to nie mozna dopuscic do pekniecia bo plyn moze zalac otrzewna i dojdzie do tragedi.Pozdrawiam i prosze o szybka odp

Lek. Wojciech Zygmunt

Proszę skonsultować się z ginekologiem! Takie wielkości torbiel może być wskazaniem do zabiegu operacyjnego. Pozdrawiam i życzę zdrowia.