Jak wyleczyć uczucie ciała obcego w przełyku?

uczucie ciała obcego w gardle ..przełyku ...krtatni juz sama nie wiem gdzie ? Jak sie tego pozbyc???Uczucie kłucia w gardle i przełyku.Dodam Ze gastroskopia wykonana zapalenie zoładka i bakteroa Antybiotyk ipp i metronidazor 2 tyg wybrany .USG SZYI OK TARCZYCA OK A SPUCHNIĘTA SZYJA PO LEWEJ STRONIE .Pomocy jakie mozna jeszcze badania zrobic bonodac do lekarza to jest zlewanie tematu .....aaaaa na dodatek wiecznie mnoe ciagnie lewa strona i zatyka ucho ,kłuje w nim takie rozpychania

Lek. Paweł Szadkowski

Konsultacja i badanie laryngologiczne mogą pomóc wyjaśnić dolegliwości. Objawy, które Pani opisała, po wykluczeniu przyczyn somatycznych, mogą świadczyć o zaburzeniach nerwicowych (obj. to tzw. 'globus histericus'), można więc szukać również pomocy u psychologa lub lekarza psychiatry.