Jak wyleczyć uczucie pieczenia w miejscu intymnym?

Witam, od kilku lat zmagam się z uczuciem pieczenia w miejscu intymnym, bywa że nie odczuwam dolegliwości przez tydzień po czym dokucza mi codziennie ale po kilka godzin, podczas współżycia często odczuwam ból i również pieczenie.Miałam robione posiewy, kilkakrotnie wychodziły różne bakterie,lekarz przepisywał globulki robił wymaz okazywało się że jest ok a ja nadal odczuwałam to samo, zasugerował że zmyślam.Kolejny nie podjął się leczenia twierdząc że objawy nie są spójne.Nie wiem co mam robić?

Lek. Tomasz Budlewski

udać się ponownie do lekarza ginekologa wykonać wymaz i następnie zastosować leki wg lekowrażliwości