Jak wyleczyć ukąszenie przez muchę końską?

Kilka dni temu ugryzła mnie mucha końska w nogę. Na początku było tylko lekko zaczerwienione i swędziało. Ale teraz noga strasznie mi spuchła i nie mogę chodzić. Jak to wyleczyć?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Proszę Pana. Prawdopodobnie ma Pan ciężką reakcję alergiczną lub doszło do infekcji. W obu przypadkach musi się Pan czym prędzej zgłosić do lekarza w celu podjęcia natychmiastowego leczenia.