Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wyleczyć zaczerwienienie skóry po leku ze sterydem?

Mam 18 lat jestem alergiczką. W zeszłą wiosne zmagałam się ze zmianami alergicznymi pod oczami (świąd) dostałam na to maści ze sterydem przez co (wg mojego dermatologa) po wyleczeniu skutkiem ubocznym jest zaczerwieniona skora wokol oczu. Chciałabym ujednolicic koloryt cery. Dodam że nigdy przed uzyciem masci nie posiadałam zaczerwienień. Czym mogę to wyleczyć najskuteczniej?
KOBIETA, 19 LAT 10 miesięcy temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub medycyny Estetycznej. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety