Jak wyleczyć zakażenie grzybicze i brodawki na wargach sromowych?

witam.1,5 msc temu zauważyłam dziwnego typu narośl na wargach sromowych mniejszych. poczytałam w internecie i oczywiście z podejrzeniem HPV czym prędzej udałam się do ginekologa. okazało się, że prócz brodawek mam jeszcze zakażenie grzybicze - z diagnozy po badaniu: candida. przyjęłam już 4 opakowania HEVIRANU, i smaruje CONDYLINA. Gdyby tylko przestane smarować, powstają wciąż nowe brodawczaki. Ponownie również pojawiło się zakażenie grzybicze. Da się to jakoś wyleczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Wymaz i posiew wraz z leczeniem celowanym oraz oznaczenie HPV dna