Jak wyleczyć zapalenie mieszków włosowych?

Po kontakcie z nie znajomą walczę z bakterią candida i powracającą grzybicą penisa. Po przyjmowaniu fluconazole, nystatyna wszystko zaczyna wracać do normy, ale wyskoczyło mi coś takiego na wzgórku łonowym i prawym udzie http://iv.pl/images/84453145925868650955.jpg nie jest to moje zdjęcie. Czy to zapalenie mieszków włosowych ? Jak to wyleczyć ? Stosuję już długo Mupirox i bez efektów. Nie pamiętam czy się depilowałem przed . Sex w zabezpieczeniu, oralny tylko w moją stronę bez zabezpieczenia.

Witam serdecznie. Candida albicans to grzyb, tak więc możemy mieć to do czynienia z uogólnioną infekcją. Takie choroby leczy się czasami dość długo, nawet do kilku miesięcy. Przedstawione zdjęcie rzeczywiście przedstawia najprawdopodobniej zapalenie mieszka włosa. Etiologia tej jednostki chorobowej może być zarówno grzybicza, jak i bakteryjna. Często jest wynikiem zaczopowania ujścia gruczołów łojowych w skórze. Wtedy wytwarza się niewielki zbiornik, który jest idealnym rezerwuarem dla bakterii. Proponowałabym skonsultować swój stan z dermatologiem.