Jak wyleczyć zatrucie środkami chemicznymi?

Zatrucie Srodkami Chemicznymi Witam pracuje jako pokojowa wiec codziennie mam stycznosc ze srodkami chemicznymi a raczej z ich oparami, dzisiejszego dnia ok godz 15 poczulam sie o wiele gorzej i trwa do teraz, mianowicie bardzo ciezko mi sie oddycha, mialam 3 stany kiedy prawie zemdlalam, mam zawroty glowy, nudnosci, suchosc w gardle i pieczenie do czego dochodzi bol, boli mnie serce, brzuch z lewej strony (klujacy), wczesniej bylam blada jak sciana, teraz mam ogromne gorace rumience

Witam!
Obraz chorobowy jaki tu Pani przedstawiła jednoznacznie przemawia za nerwicą lub osobowością hipochondryczną. Wskazany kontakt z psychiatrą lub psychologiem i po wykonaniu testów projekcyjnych podjęcie odpowiedniego leczenia - być może wystarczy sama psychoterapia.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.