Jak wyliczać dni płodne przy nieregularnym cyklu?

Witam. Wczoraj sie kochałam ze swoim chłopakiem, i on we mnie mial wytrysk. Mam okres średnio co 36 dni, mam nieregularny, ostatni miałam 28 września. Czy jest możliwości, ze jestem w ciąży? Dodam, że dzisiaj mam taki trochę biały, bardzo lepki i rozgciagliwy śluz. A i jeszcze, dzien przed stosunkiem, bolał mnie bardzo brzuch, na dole, bardziej po prawej stronie.

Przy nieregularnych cyklach trudno jest ocenić dni płodne. Powinna Pani wykonać test ciążowy najlepiej z krwi-ocena czy jest Pani w ciąży. Niezależnie od wyniku proszę udać się na konsultację do ginekologa w celu diagnostyki dolegliwości bólowyh podbrzusza.