Jak wymodelować brzuch?

3 miesięcy zaczęłam chodzić na siłownię, wcześniej tańczyłam parę lat. Jestem osobą bardzo szczupłą i tłuszcz jedynie zbiera mi się na brzuchu i to sporo a ręce i nogi mam jak patyki nie chcę chudnąć, jedynie brzuch jest problemem. Zaczęłam ćwiczyć dużo na pośladki, nogi i ręce z obciążeniem,widzę powoli efekty ale nie wiem co zrobić z brzuchem. Staram się jeść 5 posiłków dziennie, najczęściej jem kuskus z warzywami i kurczakiem gotowanym na parze, na śniadanie płatki owsiane z orzechami itp

Renata GrzechociĹska

Modelowanie brzucha zależy w 70% od diety. Dlatego proszę zdrowo się odżywiać, starać się nie spożywać węglowodanów prostych i żywności wysoko przetworzonej. Spożywać 1,5-2 l wody dzienne i odstawić wszelkie słodycze i słodkie napoje.