Jak wymodelować figurę i powiększyć biust?

witam....jestem,kobieta.mam.2dzieci,lecz,zle.się.czuje.gdy,patrze,na.swoja.figóre...jestem...przy,kosci...i,nie.cierpie,na,żadna.chorobe.dobrze,się.odzywiam,nie.jadam.slodyczy.mam.szerokie.biodra.grube,uda.i.wystajace,boczki.mam,tez.celuit.mój.biust,jest.mały.nie.stosowny.do.figóry.miseczka.b.bardzo.bym.chciala.porady.dietetyka.by,schudnac...i.powieekszyc.biust.lecz,finanse.mi.na.to,nie.pozwalają.co.zrobic???

Cel który Pani sobie stawia jest praktycznie nieosiągalny, gdyż chudnąc praktycznie zawsze tracimy również tkankę tłuszczową w okolicy biustu, co prowadzi do jego zmniejszenia. Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem dla Pani będzie podjęcie ćwiczeń modelująco - rzeźbiących, które pomogą ujędrnić ciało (mogą też poprawić wygląd buistu). Oczywiście najskuteczniejszą metodą jest ćwiczenie pod okiem trenera personalnego, w drugiej kolejności uczestniczenie w zajęciach grupowych typu TBC, ABT czy Body Shape. Jeżeli czas i finanse nie pozwalają Pani na taki trening polecam poszukać w internecie (można znaleźć nie tylko opis, ale nawet filmiki z tym jak wykonywać ćiwczenia). Ważne jest aby zadbać o trening wszystkich części ciała i wykonywać różne ćwiczenia na te same części ciała w różnych dniach (wracając do tych samych ćwiczeń po 5 lub 7 dniach). Życzę powodzenia.

Witam.Najlepiej zgłosić się na konsultację do lekarza certyfikowanego medycyny estetycznej.Lekarz obejrzy Pani ciało, skórę i doradzi zabiegi modelujące sylwetkę.