Jak wypracować pewność siebie?

W jaki sposób zbudować pewność siebie i umiejętność odważnego podejmowania życiowych wyzwań?

Proszę skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą, który pomoże Panu odpowiedzieć sobie na te pytania. Bardzo często praca nad sobą i zmiana pozwalają lepiej radzić sobie w życiu, inaczej mówiąc przynosi odpowiedzi na wiele nurtujących pytań wynikających właśnie z nieradzenia sobie z życiowymi zadaniami.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza